+48 570 373 675 zlobek.nibylandia@gmail.com

O nas

Nasza historia

Niepubliczne Żłobki Nibylandia to kameralne placówki, dostosowane do potrzeb najmłodszych.

Z powodzeniem działamy na wrocławskim rynku od 2017 roku, zapewniając maluszkom możliwie najlepsze warunki do rozwoju, zabawy oraz wypoczynku, podczas, gdy Rodzice ze spokojną głową oddają się pracy, czy innym zobowiązaniom.

Dysponujemy trzema placówkami, znajdującymi się w atrakcyjnych lokalizacjach (Kozanów, Nowe Żerniki oraz Maślice).

Filozofia i misja

W oparciu o nasze doświadczenie, oferujemy najwyższą jakość opieki w konkurencyjnej cenie.

Rodzinna atmosfera, bezpieczne, przytulne sale, wyposażone w meble oraz zabawki z wymaganymi atestami, wspaniały i doświadczony personel, pyszne, zbilansowane posiłki, gwarantują, że nasi podopieczni czują się u nas jak w domu.

Pomagamy Twojemu dziecku odkrywać, wzrastać i uczyć się

Proponujemy bogatą ofertę zajęć dostosowanych odpowiednio do wieku maluszków takich jak: zabawy sensoryczne, zajęcia plastyczne, taneczno-ruchowe, ogólnorozwojowe, elementy bajkoterapii, muzykoterapii oraz wiele innych. Istotne jest dla nas codzienne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Regularnie organizujemy ciekawe wydarzenia i imprezy okolicznościowe.

W ramach pakietu zajęć dodatkowych oferujemy: rytmikę, język angielski, dogoterapię, spotkania z logopedą, fizjoterapeutą oraz psychologiem dziecięcym.

Nasza oferta

Zapewniamy dzieciom:

• wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę opiekuńczą
• bogatą ofertę zajęć dydaktyczno-wychowawczych
• zajęcia dodatkowe, prowadzone przez specjalistów
• zbilansowane żywienie
• spędzanie czasu na świeżym powietrzu
• imprezy okolicznościowe m.in. Bal Karnawałowy, Dzień Dziecka

W naszych placówkach panuje rodzinna atmosfera. Nasze sale są przytulne i bezpieczne. Pomieszczenia dla dzieci są wyposażone w meble oraz zabawki z wymaganymi atestami.

Wspaniały i doświadczony personel oraz pyszne, zbilansowane posiłki, gwarantują, że nasi podopieczni czują się u nas jak w domu!

Niepubliczne Żłobki

Nibylandia

4 + 3 =